Svatba v Resortu Máják

Svatba u vody s nádherným výsledem

Krásná přehrada, která se rozprostírá jako zrcadlo. Na jejím břehu se nachází dřevěné molo, které vybíhá do vody a nabízí úchvatný pohled na okolní krajinu. Voda pod ním jemně šplouchá a vzdaluje se do nekonečna. Při pohledu do dálky se naskytuje výhled na pohoří Moravskoslezských Beskyd. Když zapadá slunce, objevují se postupně oranžové a růžové odstíny, které se směrem k vodě proměňují v jemné tóny fialové a modré. Všechny barvy se na hladině přehrady opakují a tvoří skutečně kouzelnou atmosféru. Zdá se, že čas tady plyne pomaleji a uklidňující zvuk vody, ptáků a listí z okolních stromů působí jako balzám na duši. 

A i když se obloha zatáhne a začne pršet, nepůsobí zvuk deště rušivě, ba právě naopak. Kapky dopadají na vodní hladinu a tvoří na ní jemné kruhy. Ten zvuk je zároveň tak uklidňující. Všechno kolem je zahaleno do mlhy, která vytváří tajemnou atmosféru. I vzdálené hory jsou jen lehce viditelné. Všude je klid a ticho. Je tady prostě kouzelně i když je mokro a chladno.

Svatební prostory

Pro vaší svatbu máme k dispozici prostorný sál v patře s klimatizací, terasou a velkými okny, které propouští spoustu světla. Celý je laděný do středomořského stylu. Nechybí bar a prostor pro raut. V zadní části sálu je vyhrazeno místo pro taneční parket. Tento bezbariérový sál je ideální pro svatební oslavy s až 80 hosty.

Součástí restaurace s kapacitou 60 míst je pak druhý menší sál v přízemí, který je vhodný pro intimní svatby nebo oslavy pro 30 osob. 

V hotelu se nachází ještě Bistro bowling bar se dvěma bowlingovými dráhami a barem.

Zadat poptávku na svatbu

Svatební obřad u Žermanické přehrady

Svůj svatební obřad u nás můžete prožít na dvou místech. Prvním z nich je zahrada před hotelem, kde vám připravíme vyzdobený altánek ke kterému povede červený koberec. Vy i vaší hosté uviidíte na vodní hladinu přehrady. Altánek vás i oddávajícího ochrání i v případě ne zrovna příznivého počasí. V případě zájmu zajistíme i bílé párty stany se stolečky.

Druhé místo, na kterém může obřad proběhnout je terasa, která vede přímo z vrchního sálu. I zde samozřejmě nebude chybět altánek a úchvatný výhled na přehradu a vrcholky hor.

Oba tyto svatební obřady jsou krásné a romantické a mohou být nezapomenutelným zážitkem nejen pro nevěstu a ženich, ale i pro všechny hosty.

Před naším resortem se rozprostírá Žermanická přehrada. Pro nádherné svatební fotografie tak nemusíte jezdit nikam daleko. Lesknoucí se hladina vody, molo a hory na pozadí, to vše dodá vašim fotkám romantickou atmosféru. Náš tip: moc hezké fotky vzniknou i v podvečer, při západu slunce.

Ubytování a parkování svatebních hostů

Svatební hosté spolu s novomanželi u nás mohou být ubytováni v celkem 20 pohodlných pokojích. Nabízíme 18 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkové pokoje. 

Samozřejmostí je parkoviště před resortem pro minimálně 40 automobilů. 

Svatební hostina na Majáku

Svatební tabuli vám rádi nazdobíme dle vašich představ a v přípravě pokrmů myslíme i na ty, kteří potřebují různé stravovací omezení. Svatební dort a sladký bar si můžete dovézt vlastní.

Časté otázky

Jaká je kapacita svatebních sálů?

K dispozici máme dva sály, jeden velký pro 80 hostů a druhý menší pro 30 osob. 

Můžeme se také ubytovat?

Ano, ubytování pro novomanžele i svatební hosty máte k dispozici. Celkově máme 20 pokojů, 18 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkové. Ubytování je na druhý den nutné opustit nejpozději v 11 hodin.

Je možné objednat k ubytování také snídaně?

Ano, snídaně se podávají v hotelové restauraci od 8:00 do 10:00 hodin.

Jaké prostory můžeme na svatbu využít?

Na výběr máte celkem 2 místa pro svatební obřad, dále můžete využít svatební sály a samozřejmý je také pohyb venku v okolí resortu. Je ovšem nutné počítat s tím, že pláž před hotelem je veřejná. 

Jaké jsou možnosti svatebního obřadu?

Svatební obřad je možné mít na zahradě před hotelem nebo na terase vedoucí z vrchního velkého sálu. Obřad může začít nejdříve ve 12:00 hodin. 

Kdo dělá výzdobu svatební tabule?

V případě zájmu pro vás můžeme zařídit celou výzdobu nebo si můžete přivézt výzdobu vlastní a záleží na vás zda si svatební tabuli vyzdobíte sami nebo to necháte na nás. 

Kdy můžeme začít svatební místo zdobit?

Začít s výzdobou můžete ráno před svatbou, cca v 7:30 hodin. 

Co catering a alkohol?

O catering se postaráme, na alkohol se vztahuje tzv. korkovné dle počtu osob. Vše dostanete v konkrétní svatební kalkulaci na míru pro vás. Cukroví, koláče a sladký bar si můžete dovézt vlastní.

Jak je to s nočním klidem?

V případě pobytu na terase je nutné se o půlnoci přesunout dovnitř do sálu. V zábavě můžete pokračovat až do druhé hodiny ranní.

Parkování pro svatební hosty

Před resortem je k dispozici parkoviště pro minimálně 40 automobilů.

Můžeme si svatbu něčím oživit (např. ohňostrojem)?

Ohňostroj je povolen po domluvě a musí proběhnout na místě k tomu určeném. Co se týká obřadu, tak během něj není povoleno házení rýže a střílení konfet. Můžete ovšem používat bublifuky a prskavky. Zakázáno je i vypouštění lampionů včetně vodních.Zadat poptávku na svatbu

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue.